Penzion » O penzionu » Ubytovací řád

Ubytovací řád

Ubytovací řád pro Penzion Schwarzenberský seník v Třeboni v ulici Novohradská  1278.

UBYTOVACÍ ŘÁD

pro penzión

SCHWARZENBERSKÝ SENÍK

Novohradská č.p. 1278, 379 01 Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník je nekuřácké ubytovací zařízení bez trvalé obsluhy, s vlastním parkovištěm a kolárnami; není zde povolen pobyt s domácími zvířaty.

 1. Smlouvu o ubytování lze sjednat osobně, elektronicky či telefonicky. Závaznou se stává po uhrazení předepsané zálohy.
 2. Pokud objednatel zruší svůj pobyt, postupuje se dle platných stornovacích poplatků a pravidel.
 3. Nástupní čas pobytu je od 14:00 – 18:00 hod.; čas příjezdu uvede ubytovaný v objednávce, při nedodržení termínu příjezdu kontaktujte ubytovatele na mobilu 607 422 355.
 4. Objednavatel má povinnost předem nahlásit všechny společně ubytované osoby. Pokud tak neučiní, bude mu účtována částka ve výši 1.000,- Kč/noc za každou neoprávněně ubytovanou osobu. V ubytovacím zařízení může host přijímat návštěvy neubytovaných osob pouze se souhlasem provozovatele.
  Rodiče ručí za veškeré škody způsobené svými dětmi. Z bezpečnostních důvodů nesmí host ponechávat děti do 10 let věku bez dozoru dospělých v pokoji a v ostatních společných prostorách.
 5. Při ubytování obdrží host 2 univerzální klíče, a to od vstupu do pokoje nebo apartmánu, do sekce a od branky, dva klíče od botníku a jeden dálkový ovladač od brány na parkoviště. Každý host má povinnost vždy při odchodu a odjezdu uzamknout všechny vstupy.
 6. Parkoviště je určeno pouze pro osobní automobily ubytovaných. Každý pokoj má přiděleno 1 označené parkovací místo podle č. pokoje.
 7. V celém objektu i na venkovních terasách a ostatních venkovních prostorách mimo vyhrazený prostor platí přísný zákaz kouření a manipulace s omamnými látkami. Pro kuřáky je vyhrazen prostor vlevo u brány (při pohledu z parkoviště).
 8. V objektu není povoleno ubytování s domácím zvířetem.
 9. K úschově kol jsou určeny kolárny; je zakázáno brát kola jinam do objektu – na chodby, na pokoje nebo apartmány či do společenských místností. Kolárny mají samostatné klíče. V případě použití uzamykatelné klece, uhradí host za půjčení danou cenu dle platného ceníku.
 10. Hosté mohou využívat v celém objektu WiFi. Heslo bude sděleno při ubytování.
 11. Platí zákaz přemísťovat nábytek v pokojích či apartmánech i mimo pokoj, nebo apartmán, ani ve společenských místnostech, vyjma dohodnutých akcí ve společenských místnostech.
 12. Odpadky se umísťují vždy do igelitových pytlů v odpadkových koších a uzavřené pytle do kontejneru za ohradou u brány. Ve stejném prostoru je umístěna uzavíratelná nádoba s označením “Na pečivo” .
 13. Ubytovaní zodpovídají za vypnutí veškerých elektrických zařízení mimo lednici při odchodu z objektu, uzavření vodovodních uzávěrů, zhasnutí v pokoji i ve společných prostorách.
 14. Je zakázáno nechávat otevřená francouzská i střešní okna a okna ve vikýřích při odchodu z penzionu. Povinnost ubytovaných je okna vždy uzavřít. Pokud by došlo z důvodu neuzavření oken k napršení, příp. k jinému poškození interiéru a pokoje, nebo apartmánu, je host povinen uhradit veškeré vzniklé škody.
 15. Hosté jsou povinni chovat se ohleduplně k ostatním ubytovaným a nerušit je nadměrným hlukem. Od 22.00 do 7.00 hod. je nutné respektovat noční klid.
 16. Havarijní stavy okamžitě hlásit na mobil 607 422 355, a to v případech vyžadujících bezodkladné řešení.
 17. Běžné provozní záležitosti mohou být řešeny, každý pracovní den v době od 11:00 do 15:00 hod.; na mob. č. 607 422 355.
 18. V den odjezdu musí být objekt uvolněn do 10:00 hod., host je povinen předat pokoj nebo apartmán a všechny klíče a ovladač ubytovateli. Neodevzdání klíčů a ovladače je považováno za škodu.
 19. Hosté odpovídají za všechny byť neúmyslně způsobené škody.
 20. Členové skupin obývající celou sekci, ručí za škody ve společenských místnostech a ostatních společných prostorách společně a nerozdílně. Pokud jsou pronajímány jednotlivé pokoje nebo apartmány na sobě nezávislým osobám, jsou tyto povinny nahlásit vzniklé škody (poškození, ztrátu apod.) ve společných prostorách bezodkladně ubytovateli, jinak za ně ručí společně a nerozdílně se všemi ostatními.
 21. Při nedodržení podmínek ubytovacího řádu je provozovatel oprávněn zrušit hostu ubytování s tím, že host uhradí poskytnuté služby.

V Třeboni, 01. 04. 2020

Praktické informace

Skupinové rezervace

2. 8. 2020

V jednotlivých sekcích je možné ubytovat skupiny 15 – 18 lidí....

Jak rezervovat pobyt

12. 8. 2020

Možnosti rezervace pobytů v penzionu Schwarzenberský seník: on-line rezervační formulář e-mailem:...

Ochrana osobních údajů

14. 2. 2020

Podmínky zpracování osobních údajů získaných v rámci obchodní činnosti Penzionu Schwarzenberský...

Třeboň

Popis cesty k penzionu Schwarzenberský seník

15. 7. 2020

Připravili jsme pro naše klienty popis cesty k penzionu Schwarzenberský seník....

Obchodní podmínky – Penzion Schwarzenberský seník

23. 3. 2020

S kým se k nám vydáte?

Ubytování pro

DVA

Vezměte partnera nebo partnerku a prožijte víkend v přírodě. Sportovní nebo odpočinkový?

Ubytování pro

SKUPINU

Pro partu až 50 přátel či kolegů, třeba nadšenců do kol, máme ubytování na víkend i dovolenou. 

Ubytování pro

RODINU

Líbí se u nás i dětem. Okolní rovinky jsou pro jejich cyklo začátky i pokroky
jako dělané.

Recenze

Máme spokojené hosty

Čistota, teplo a soukromí. Hlavně blízko do centra Třeboně, krásná procházka a klid.
Zdroj recenze: Previo
říjen - 2019

Miluše X.

Doporučuji. Skvělá lokalita kousek od centra a od cyklostezek. Ubytování příjemné, útulné. Zdroj recenze: Booking.com - září 2019

Martina

Úžasné! Bydlení v podstatě na krásné louce a přesto pět minut od centra. Všem doporučuji. Zdroj recenze: Previo - srpen 2019

Světlana

Útulné, čisté, barevně sladěné. V centru Třeboně. Dostatek prostoru na parkování, na kola i příslušenství. Zdroj recenze: Previo - srpen 2019

František

Skvělé místo pro rodinnou dovolenou. Uprostřed přírody a přesto nedaleko třeboňského náměstí. Zdroj recenze: Google - září 2019

Pavel Konečný

Čisté, prostorné, funkční ubytování. Nádherné prostředí. Zdroj recenze: Booking.com červenec 2019

Hana

Čisté a příjemné prostředí. Určitě se rádi vrátíme ještě jednou.
Zdroj recenze: Previo
srpen 2019

Naděžda Jurásková

Pěkně místo hned u cyklostezky. Čisté a pěkně zařízené pokoje. Zdroj recenze: Google duben 2019

Vladimír Novák

Třeboň je nádherné město. Zdroj recenze: Booking.com červenec 2019

Gabriela

Soukromí, ale zároveň společenská místnost - kterou jsme využili s našimi kamarády na večerní posezení. Zdroj recenze: Previo - květen 2019

Miluše Nováková

Vyborné ubytování v Třeboni, kolárna a parkoviště v ceně. V klidném prostředí, cyklostezka u penzionu. Doporučuji. Zdroj recenze: Google - duben 2019

Vlastimil Bravenec

Rezervace

Chcete u nás strávit krásnou dovolenou? Termíny se rychle plní. Doporučujeme rezervovat v předstihu.