Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník » Popis penzionu » Ubytovací řád

Ubytovací řád

UBYTOVACÍ ŘÁD

pro penzión

SCHWARZENBERSKÝ SENÍK

Novohradská č.p. 1278, 379 01 Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník je nekuřácké ubytovací zařízení bez trvalé obsluhy, s vlastním parkovištěm a kolárnami; není zde povolen pobyt s domácími zvířaty.
 1. Smlouvu o ubytování lze sjednat osobně, elektronicky či telefonicky. Závaznou se stává po uhrazení předepsané zálohy.
 2. Pokud objednatel zruší svůj pobyt, postupuje se dle platných stornovacích poplatků a pravidel.
 3. Nástupní čas pobytu je od 14:00 – 18:00 hod.; čas příjezdu uvede ubytovaný v objednávce, při nedodržení termínu příjezdu kontaktujte ubytovatele na mobilu 607 422 355.
 4. Objednavatel má povinnost předem nahlásit všechny společně ubytované osoby. Pokud tak neučiní, bude mu účtována částka ve výši 1.000,- Kč/noc za každou neoprávněně ubytovanou osobu. V ubytovacím zařízení může host přijímat návštěvy neubytovaných osob pouze se souhlasem provozovatele.
  Rodiče ručí za veškeré škody způsobené svými dětmi. Z bezpečnostních důvodů nesmí host ponechávat děti do 10 let věku bez dozoru dospělých v pokoji a v ostatních společných prostorách.
 5. Při ubytování obdrží host 2 univerzální klíče, a to od vstupu do pokoje nebo apartmánu, do sekce a od branky, dva klíče od botníku a jeden dálkový ovladač od brány na parkoviště. Každý host má povinnost vždy při odchodu a odjezdu uzamknout všechny vstupy.
 6. Parkoviště je určeno pouze pro osobní automobily ubytovaných. Každý pokoj má přiděleno 1 označené parkovací místo podle č. pokoje.
 7. V celém objektu i na venkovních terasách a ostatních venkovních prostorách mimo vyhrazený prostor platí přísný zákaz kouření a manipulace s omamnými látkami. Pro kuřáky je vyhrazen prostor vlevo u brány (při pohledu z parkoviště).
 8. V objektu není povoleno ubytování s domácím zvířetem.
 9. K úschově kol jsou určeny kolárny; je zakázáno brát kola jinam do objektu – na chodby, na pokoje nebo apartmány či do společenských místností. Kolárny mají samostatné klíče. V případě použití uzamykatelné klece, uhradí host za půjčení danou cenu dle platného ceníku.
 10. Hosté mohou využívat v celém objektu WiFi s heslem: seniktrebon
 11. Platí zákaz přemísťovat nábytek v pokojích či apartmánech i mimo pokoj, nebo apartmán, ani ve společenských místnostech, vyjma dohodnutých akcí ve společenských místnostech.
 12. Odpadky se umísťují vždy do igelitových pytlů v odpadkových koších a uzavřené pytle do kontejneru za ohradou u brány. Ve stejném prostoru je umístěna uzavíratelná nádoba s označením “Na pečivo” .
 13. Ubytovaní zodpovídají za vypnutí veškerých elektrických zařízení mimo lednici při odchodu z objektu, uzavření vodovodních uzávěrů, zhasnutí v pokoji i ve společných prostorách.
 14. Je zakázáno nechávat otevřená francouzská i střešní okna a okna ve vikýřích při odchodu z penzionu. Povinnost ubytovaných je okna vždy uzavřít. Pokud by došlo z důvodu neuzavření oken k napršení, příp. k jinému poškození interiéru a pokoje, nebo apartmánu, je host povinen uhradit veškeré vzniklé škody.
 15. Hosté jsou povinni chovat se ohleduplně k ostatním ubytovaným a nerušit je nadměrným hlukem. Od 22.00 do 7.00 hod. je nutné respektovat noční klid.
 16. Havarijní stavy okamžitě hlásit na mobil 607 422 355, a to v případech vyžadujících bezodkladné řešení.
 17. Běžné provozní záležitosti mohou být řešeny, každý pracovní den v době od 11:00 do 15:00 hod.; na mob. č. 607 422 355.
 18. V den odjezdu musí být objekt uvolněn do 10:00 hod., host je povinen předat pokoj nebo apartmán a všechny klíče a ovladač ubytovateli. Neodevzdání klíčů a ovladače je považováno za škodu.
 19. Hosté odpovídají za všechny byť neúmyslně způsobené škody.
 20. Členové skupin obývající celou sekci, ručí za škody ve společenských místnostech a ostatních společných prostorách společně a nerozdílně. Pokud jsou pronajímány jednotlivé pokoje nebo apartmány na sobě nezávislým osobám, jsou tyto povinny nahlásit vzniklé škody (poškození, ztrátu apod.) ve společných prostorách bezodkladně ubytovateli, jinak za ně ručí společně a nerozdílně se všemi ostatními.
 21. Při nedodržení podmínek ubytovacího řádu je provozovatel oprávněn zrušit hostu ubytování s tím, žehost uhradí poskytnuté služby.

V Třeboni, 05. 04. 2013

Stáhnout v .pdf: ubytovaci-rad-senik-trebon.pdf

Vložte komentář k ubytovacímu řádu

K článku "Ubytovací řád" není zveřejněn žádný dotaz. Vkládejte dotazy, komentáře či objednávky ubytování, nebo nás kontaktujte. Pokud chcete urychlit komunikaci uveďte své tel. číslo.

 
Všechny pložky jsou povinné. Vyplňte a zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 

Související články

Další články z rubriky Popis penzionu.

Aktuality

Moje rezervace - aktualizace 2020

12.06.20

Funkčnost Moje Rezervace, využívá od června roku 2020 apikaci MyAlfred. která umožňuje on-line kontrolu obdržení zálohové platby.

Více ...

Sleva 10% na pobyty do 10.6.

21.05.20

V termínu 25.5.-10.6.2020 poskytujeme slevu 10% na ubytování.

Více ...

Fotogalerie

Test

Video

Prohlédněte si Penzion Schwarzenberský seník na videu.

Ubytování Třeboň

Penzion Vratislavský dům

Penzion Vratislavský dům

Dalším penzionem, který v Třeboni provozujeme, je Penzion Vratislavský dům, přímo na náměstí v centru Třeboně.

Více ...

.::.

DDS TOUR s.r.o Facebook Penzion Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň .::. Tel. +420 736 185 263 Email: rezervace@senik-trebon.cz

Umístění: Třeboň, okres Jindřichův Hradec - Jihočeský kraj

PRESTA - Prestižní stavba jižních Čech. Turistická oblast: Třeboň a okolí, Třeboňsko, jižní Čechy - Horní Lužnice, Jindřichohradecko

Obchodní a storno podmínky | Příjímáme poukázky Sodexho flexi pass, Ticket benefits a platby Benefit plus.

Provozovatel - DDS TOUR s.r.o. :: Ochrana osobních údajů

Nabízíme také chaty a chalupy k pronájmu a ubytování v Penzionu Vratislavský dům.