Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník » Akce a nabídky » Víkendové pobyty Třeboň

Víkendové pobyty Třeboň

Víkendové pobyty na dvě noci jsou v penzionu Schwarzenberský seník možné mimo hlavní sezónu. V hlavní sezóně (květen až srpen) je minimální délka pobytu 3 noci. V hlavní sezóně je dvoudenní víkendové pobyty možné objednávat jen formou last minute pobytů.

V rámci Last minute nabídky v penzion Schwarzenberský seník je možno v týdnu před nástupem (od pondělí ráno) objednávat víkendové pobyty (nebo jiné dvoudení pobyty).

Lázeňské město Třeboň nabízí nespočet možností k relaxaci i aktivnímu prožití volných dnů.

Relaxační víkend

Klidné prostředí a krajina Třeboňska, ve které je Schwarzenberský seník umístěn, přímo nabádá k relaxačním pobytům. Využít můžete služeb Lázeňských domů v Třeboni, které nabízejí lázeňské procedury (masáže, koupele). Nebo si dopřát relaxaci ve vířivkách místního bazénu v lázních Aurora.

Wellness víkend

Pro aktivnější návštěvníky nabízí Třeboň mnoho sportovních a pohybových aktivit. V Třeboni můžete využít služeb Wellnesscenta v Lázních Aurora a bazénovým komplexem (pára, vířivky, tobogán, plavecký bazén), fitness centrem, saunou a dalšími službami.

Víkend pro dva i pro skupiny

Ubytování na víkend (dvě noci) jsme schopni zajistit jak pro páry (2 osoby) tak pro skupiny do 50 osob. Zajištění relaxačních a wellness služeb se domlouvá individuálně na základě přání ubytovaných zákazníků.

V případě zájmu o víkendové pobyty s ubytování ve Schwarzenberském seníku můžete rezervovat pobyt on-line nebo nás kontaktovat.

V nabídce máme také prodloužené víkendy.

Dotazy k víkendovým pobytům

K článku "Víkendové pobyty Třeboň" není zveřejněn žádný dotaz. Vkládejte dotazy, komentáře či objednávky ubytování, nebo nás kontaktujte. Pokud chcete urychlit komunikaci uveďte své tel. číslo.

 
Všechny pložky jsou povinné. Vyplňte a zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 

Související články

Další články z rubriky Akce a nabídky.

Aktuality

Moje rezervace - aktualizace 2020

12.06.20

Funkčnost Moje Rezervace, využívá od června roku 2020 apikaci MyAlfred. která umožňuje on-line kontrolu obdržení zálohové platby.

Více ...

Sleva 10% na pobyty do 10.6.

21.05.20

V termínu 25.5.-10.6.2020 poskytujeme slevu 10% na ubytování.

Více ...

Fotogalerie

Test

Video

Prohlédněte si Penzion Schwarzenberský seník na videu.

Ubytování Třeboň

Penzion Vratislavský dům

Penzion Vratislavský dům

Dalším penzionem, který v Třeboni provozujeme, je Penzion Vratislavský dům, přímo na náměstí v centru Třeboně.

Více ...

.::.

DDS TOUR s.r.o Facebook Penzion Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň .::. Tel. +420 736 185 263 Email: rezervace@senik-trebon.cz

Umístění: Třeboň, okres Jindřichův Hradec - Jihočeský kraj

PRESTA - Prestižní stavba jižních Čech. Turistická oblast: Třeboň a okolí, Třeboňsko, jižní Čechy - Horní Lužnice, Jindřichohradecko

Obchodní a storno podmínky | Příjímáme poukázky Sodexho flexi pass, Ticket benefits a platby Benefit plus.

Provozovatel - DDS TOUR s.r.o. :: Ochrana osobních údajů

Nabízíme také chaty a chalupy k pronájmu a ubytování v Penzionu Vratislavský dům.