Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník » Lázně a wellness » Sportovní aktivity na Třeboňsku

Sportovní aktivity na Třeboňsku

Pro ty, kdo se o dovolené rádi věnují sportu, je v Třeboni mnoho možností sportovních aktivit a to i pro případ špatného počasí. Vzhledem k poloze Schwarzenberského seníku jsou všechna sportoviště v Třeboni snadno dostupná pěšky.

Squash

V Třeboni je možnost zahrát si squash ve wellnesscentru lázní Aurora, kde je možné i zapůjčení squashových raket a míčků. Ve sport parku lázní Berta je squashové hřiště s otvírací dobou od 6.00 hod do 0.00 hod. Squash si lze zahrát i na internátu SOU Oděvní, otvírací doba dle dohody, tel.: 384 721 337.

Tenis

Ve Sport parku lázní Berta je krytá tenisová hala s antukovým povrchem, celoročním provozem a venkovní kurty s umělým povrchem a antukou a s večerním osvětlením. Venkovní tenisové kurty jsou v areálu SOU Rybářské, otevřeno je denně od 6.00 do 22.00 hod.

Bowling

Dvě bowlingové dráhy jsou v Bowling baru Hvězda v centru Třeboně, otevřeno denně.

V objektu lázní Aurora je nově otevřený Bowling bar Aurora se dvěma dráhami a celkovou kapacitou 30 osob. Dvě bowlingové dráhy jsou v prostoru restaurace Top-spin v areálu lázní Berta.

Zimní bruslení

V zimním období je na Tyršově stadionu v Třeboni v provozu zimní kluziště s vyhřívanou šatnou, občerstvením a možností broušení bruslí. Je nebezpečné bruslit na zamrzlých rybnících!

In-line bruslení

Pro milovníky in-line bruslení je ideálním místem rozlehlý park u lázní Aurora se sítí cest a cestiček, je ovšem nutné dávat pozor na možnost napadaných větviček ze stromů.

Koupání v Třeboni

Krytý bazén

V lázních Berta je menší relaxační bazén s protiproudem a whirlpoolem. Pro rodiny s dětmi je ideální vodní svět v lázních Aurora se dvěma bazény, tobogánem a vodními atrakcemi.

Přírodní koupání

Od Schwarzenberského seníku lze dojít krásnou procházkou po hrázi rybníka Svět na dvě pláže. Koupaliště Ostende se nachází ve směru na Domanín. Je zde travnatý břeh se vzrostlými stromy, restaurace s venkovním posezením, skluzavky, převlékací kabinky, možnost zapůjčit si loďku či šlapadlo.

Směrem k lázním Aurora je městská pláž s částečně písečným břehem, tobogánem, občerstvením, restaurací a půjčovnou šlapadel.

U rybníka Svět se nachází také menší nudistická pláž.

Vložte komentář

K článku "Sportovní aktivity na Třeboňsku" není zveřejněn žádný dotaz. Vkládejte dotazy, komentáře či objednávky ubytování, nebo nás kontaktujte. Pokud chcete urychlit komunikaci uveďte své tel. číslo.

 
Všechny pložky jsou povinné. Vyplňte a zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 

Související články

Další články z rubriky Lázně a wellness.

Aktuality

Sleva 10% na pobyty do 10.6.

21.05.20

V termínu 25.5.-10.6.2020 poskytujeme slevu 10% na ubytování.

Více ...

Nově pobyty od 25.5.2020

24.04.20

Na základě úpravy vládního nařízení přijímáme rezervace od termínu 25.5.2020.

Více ...

Fotogalerie

Test

Video

Prohlédněte si Penzion Schwarzenberský seník na videu.

Ubytování Třeboň

Penzion Vratislavský dům

Penzion Vratislavský dům

Dalším penzionem, který v Třeboni provozujeme, je Penzion Vratislavský dům, přímo na náměstí v centru Třeboně.

Více ...

.::.

DDS TOUR s.r.o Facebook Penzion Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň .::. Tel. +420 736 185 263 Email: rezervace@senik-trebon.cz

Umístění: Třeboň, okres Jindřichův Hradec - Jihočeský kraj

PRESTA - Prestižní stavba jižních Čech. Turistická oblast: Třeboň a okolí, Třeboňsko, jižní Čechy - Horní Lužnice, Jindřichohradecko

Obchodní a storno podmínky | Příjímáme poukázky Sodexho flexi pass, Ticket benefits a platby Benefit plus.

Provozovatel - DDS TOUR s.r.o. :: Ochrana osobních údajů

Nabízíme také chaty a chalupy k pronájmu a ubytování v Penzionu Vratislavský dům.