sekce c

Sekce C - ubytování pro dva

Sekce C v penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni nabízí ubytování až pro 17 osob. Z toho 14 osob na stálých lůžkách a 3 přistýlky. V pokoji C4 je navíc k dispozici jedna dětská postýlka.

Sekce C je využívána hlavně pro ubytování v penzionu pro dva. Po pokojích pro páry je největší poptávka a bývají často vyprodány.  

Pokoje a apartmány

sekce C

Popis ubytování v Sekci C

Sekce C má samostatný vchod se zádveřím s botníky a věšákovou stěnou se zrcadlem. V přízemí je situována společenská místnost s terasou, pánské a dámské WC.

V přízemí jsou dva pokoje (C1 a C2), technická a úklidová místnost, sklad přistýlek, postýlek a lůžkovin, chodba a schodiště do patra, resp. podkroví. V patře jsou tři samostatné pokoje (C4, C5 a C6) s příslušenstvím a jeden apartmán, resp. 2 + KK, s příslušenstvím (C3).

Popis společenské místnosti

Společenská místnost je vybavena kuchyňskou linkou, varnou deskou se čtyřmi varnými zónami, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, velkou chladničkou, keramickým a smaltovaným nádobím, nerezovými příbory, sklem, kuchyňskými doplňky, krbovými kamny, stoly, židlemi a lavicemi.

Sekce C Schwarzenberského seníku v Třeboni je orientována na severní straně seníku, nejblíže k centru města; jedná se o sekci nejvzdálenější od vjezdu do areálu seníku.

Rezervace

Chcete u nás strávit krásnou dovolenou?  Rezervujte si ubytování v sekci C.