Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník » Foto a video » Fotogalerie společných prostor

Fotogalerie společných prostor

Společné prostory v jednotlivých sekcích jsou vybaveny totožně. Jedná se především o společenské místnosti s kuchyňskou linkou, varnou deskou se čtyřmi varnými zónami, vícefunkční mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, velkou chladničkou, keramickým a smaltovaným nádobím, nerezovými příbory, keramickými talíři a hrnky, sklem, kuchyňskými doplňky, krbovými kamny, stoly a židlemi.

Oproti minulosti byly v roce 2017 ze společenských prostor odstraněny velkoplošné televize, vzhledem k neadekvátním požadavkům autorských svazů na platby za autorské poplatky.

Dále jsou za vstupními dveřmi k dispozici pro každý pokoj botníky. V přízemí je dámská a pánská toaleta a dvě technické místnosti.

Každá sekce má vlastní společenskou místnost. Všechny tři společenské místnosti mají totožné vybavení. Kuchyně, televize, lednice a posezení pro odpovídající počet osob ubytovaných v sekci.

Kuchyň s lednicí ve společenské místnosti. Detail kuchyně ve společenské místnosti. Detail vybavené kuchyně ve společenské místnosti.

V kuchyni je k dispozici čtyřplotýnková varná deska. U vchodu do sekcí jsou umístěny samostatné botníky pro každý pokoj. Za vstupními dveřmi do sekce je k dispozici zrcadlo a věšáky.

Chodba sekce se vstupem do společenské místnosti, na toalety a do technických místností. Schodiště do patra je provedeno ve všech sekcích stejně. Pohled na schodiště z patra penzionu.

Vložte komentář

K článku "Fotogalerie společných prostor" není zveřejněn žádný dotaz. Vkládejte dotazy, komentáře či objednávky ubytování, nebo nás kontaktujte. Pokud chcete urychlit komunikaci uveďte své tel. číslo.

 
Všechny pložky jsou povinné. Vyplňte a zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 

Související články

Další články z rubriky Foto a video.

Aktuality

Sekce A otevřena pro rezervace od 4. března

28.02.19

Od 4. března otvíráme sekci A pro rezervace ubytování v Třeboni.

Více ...

Do 31.3.2019 probíhá posezónní renovace

1.02.19

Právě probíhá malování a drobné opravy po sezónním provozu.

Více ...

Fotogalerie

Test

Video

Prohlédněte si Penzion Schwarzenberský seník na videu.

Ubytování Třeboň

Penzion Vratislavský dům

Penzion Vratislavský dům

Dalším penzionem, který v Třeboni provozujeme, je Penzion Vratislavský dům, přímo na náměstí v centru Třeboně.

Více ...

.::.

DDS TOUR s.r.o Facebook Penzion Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň .::. Tel. +420 736 185 263 Email: rezervace@senik-trebon.cz

Umístění: Třeboň, okres Jindřichův Hradec - Jihočeský kraj

PRESTA - Prestižní stavba jižních Čech. Turistická oblast: Třeboň a okolí, Třeboňsko, jižní Čechy - Horní Lužnice, Jindřichohradecko

Obchodní a storno podmínky | Příjímáme poukázky Sodexho flexi pass, Ticket benefits a platby Benefit plus.

Provozovatel - DDS TOUR s.r.o. :: Ochrana osobních údajů

Nabízíme také chaty a chalupy k pronájmu a ubytování v Penzionu Vratislavský dům.