sekce b

Sekce B ubytování pro 16 osob

Sekce B v penzionu Schwarzenberský seník v Třeboni nabízí ubytování pro až 16 osob. Na hlavních lůžkách je k dispozici 13 míst a 3 osoby na přistýlkách.

K dispozici velká společenská místnost s kompletně vybavenou kuchyní a dostatečným prostorem pro ubytované. Před společenskou místností venkovní gril a posezení.

Pokoje a apartmány

sekce B

Popis ubytování v Sekci B

Sekce B má samostatný vchod se zádveřím s botníky a věšákovou stěnou se zrcadlem. V přízemí je situována společenská místnost s terasou přístupnou francouzským oknem, pánské a dámské WC. V přízemí je jeden apartmán 2 + KK (B1), technická a úklidová místnost, sklad prádla, chodba a schodiště do patra, resp. podkroví. V patře jsou tři samostatné pokoje s příslušenstvím a jeden apartmán, resp. 2 + KK, s příslušenstvím.

Vybavení společenské místnosti

Společenská místnost je vybavena kuchyňskou linkou, varnou deskou se čtyřmi varnými zónami, vícefunkční mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, velkou chladničkou, smaltovaným a keramickým nádobím, nerezovými příbory, sklem, kuchyňskými doplňky, krbovými kamny, stoly a židlemi.

Jedna technická místnost je přístupná hostům, je vybavená pračkou se sušičkou (použití za poplatek) a jsou zde umístěné úklidové prostředky pro všechny pokoje této sekce.

Rezervace

Chcete u nás strávit krásnou dovolenou?  Pro rezervaci jednotlivých pokojů využijte rezervační formulář. Objednávky skupin od 12 osob  vyřizujeme na základě emailové poptávky.