sekce a

Sekce A - ubytování v apartmánech

Sekce A nabízí ubytování v apartmánech a jednom pokoji až pro 18 osob (12 stálých lůžek a 6 přistýlek na rozkládacích pohovkách).

Společenská místnost nabízí možnost setkávání ubytovaných hostů a dostatečný prostor pro aktivity při špatném počasí. K dispozic je zde také kompletně vybavená kuchyně. 

Apartmány a pokoj

Ubytování v sekci A

Popis ubytování v Sekci A

Sekce A má samostatný vchod se zádveřím s botníky a věšákovou stěnou se zrcadlem. V přízemí je situována společenská místnost s terasou, pánské a dámské WC. V přízemí je apartmán A1 – rozlehlý bezbariérový 2 + KK vhodný i pro vozíčkáře. 

V patře je jeden samostatný pokoj  A3 s příslušenstvím  a dva apartmány, resp. 2 + KK, s příslušenstvím (A2, A4).

Společenská místnost je vybavena kuchyňskou linkou, varnou deskou se čtyřmi varnými zónami, vícefunkční mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, velkou chladničkou, keramickým a smaltovaným nádobím, nerezovými příbory, keramickými talíři a hrnky, sklem, kuchyňskými doplňky, krbovými kamny, stoly a židlemi.

Sekce A Schwarzenberského seníku v Třeboni je orientována na jižní straně seníku, nejdále od centra města; jedná se o sekci nejbližší od vjezdu do areálu seníku.

Rezervace

Pro rezervaci jednotlivých apartmánů a pokojů využijte náš rezervační formulář. V případě zájmu ubytování pro skupiny, které obsadí celou sekci nám zašlete poptávku emailem