Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník » Spolupráce » Chaty a chalupy pro dovolenou

Chaty a chalupy pro dovolenou

Kromě provozování Penzionu Schwarzenberský seník společnost DDS TOUR s.r.o. také nabízí ubytování na chatách a chalupách pro dovolenou.

V nabídce jsou především týdenní pobyty od soboty do soboty. Kompletní seznam více jak 500 chat k pronájmu najdete na webu chaty-chalupy-dds.cz

>> Rezervovat chaty a chalupy k pronajmutí <<

Prohlédněte si ukázku chat a chalup z naší nabídky

Ubytování Plzeňsko (Hracholuská přehrada) Chalupa - Soběkury

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Plzeňsko (Hracholuská přehrada) v obci Soběkury. Kapacita lůžek v objektu 3. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Soběkury na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chalupa - Pitárné

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Jeseníky v obci Pitárné. Kapacita lůžek v objektu 21. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Pitárné na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Krkonoše Chata - Vidochov

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Krkonoše v obci Vidochov. Kapacita lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Vidochov na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Nízké Tatry Chalupa - Žiar

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Nízké Tatry v obci Žiar. Kapacita lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Žiar na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Český les Chata - Hradiště

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Český les v obci Hradiště. Kapacita lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Hradiště na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chalupa - Hynčice

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Jeseníky v obci Hynčice. Kapacita lůžek v objektu 18. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Hynčice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Orlické hory Chata - Celné

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Orlické hory v obci Celné. Kapacita lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Celné na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Okolí Českých Budějovic Chalupa - Nová Ves

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Nová Ves. Kapacita lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Nová Ves na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chalupa - Běleč

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Vysočina v obci Běleč. Kapacita lůžek v objektu 20. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Běleč na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Hostýnské vrchy Chata - Hošťálková

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Hostýnské vrchy v obci Hošťálková. Kapacita lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Hošťálková na webu společnosti DDS TOUR.

>> Kompletní nabídka chat a chalup <<

Dotazy k možnostem dovolené na chatách a chalupách

K článku "Chaty a chalupy pro dovolenou" není zveřejněn žádný dotaz. Vkládejte dotazy, komentáře či objednávky ubytování, nebo nás kontaktujte. Pokud chcete urychlit komunikaci uveďte své tel. číslo.

 
Všechny pložky jsou povinné. Vyplňte a zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.
 

Související články

Další články z rubriky Spolupráce.

Aktuality

Moje rezervace - novinka pro rok 2018

12.01.18

Spouštíme funkčnost Moje Rezervace, která umožňuje on-line kontrolu obdržení zálohové platby.

Více ...

Zahájen prodej na léto 2018

5.12.17

V těchto dnech zahajuje prodej ubytování na letní dovolenou 2018 v Třeboni.

Více ...

Fotogalerie

Test

Video

Prohlédněte si Penzion Schwarzenberský seník na videu.

Ubytování Třeboň

Penzion Vratislavský dům

Penzion Vratislavský dům

Dalším penzionem, který v Třeboni provozujeme, je Penzion Vratislavský dům, přímo na náměstí v centru Třeboně.

Více ...

.::.

DDS TOUR s.r.o FacebookPenzion Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň .::. Tel. +420 736 185 263 Email: rezervace@senik-trebon.cz

Umístění: Třeboň, okres Jindřichův Hradec - Jihočeský kraj

PRESTA - Prestižní stavba jižních Čech. Turistická oblast: Třeboň a okolí, Třeboňsko, jižní Čechy - Horní Lužnice

Obchodní a storno podmínky | Příjímáme poukázky Sodexho flexi pass, Ticket benefits a platby Benefit plus.

Provozovatel - DDS TOUR s.r.o. :: Ochrana osobních údajů

Nabízíme také chaty a chalupy k pronájmu a ubytování v Penzionu Vratislavský dům.