Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník » Spolupráce » Chaty a chalupy pro dovolenou

Chaty a chalupy pro dovolenou

Kromě provozování Penzionu Schwarzenberský seník společnost DDS TOUR s.r.o. také nabízí ubytování na chatách a chalupách pro dovolenou.

V nabídce jsou především týdenní pobyty od soboty do soboty. Kompletní seznam více jak 500 chat k pronájmu najdete na webu chaty-chalupy-dds.cz

>> Rezervovat chaty a chalupy k pronajmutí <<

Prohlédněte si ukázku chat a chalup z naší nabídky

Ubytování Jeseníky Chata - Loštice

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Jeseníky v obci Loštice. Kapacita lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Loštice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Krušné hory Chata - Zadní Telnice

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Krušné hory v obci Zadní Telnice. Kapacita lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Zadní Telnice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chalupa - Horní Hynčina

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Vysočina v obci Horní Hynčina. Kapacita lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Horní Hynčina na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Znojemsko Chalupa - Police

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Znojemsko v obci Police. Kapacita lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Police na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Lipenská přehrada a okolí Chalupa - Frymburk

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Lipenská přehrada a okolí v obci Frymburk. Kapacita lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Frymburk na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování přehrada Orlík Chata - Podskalí

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata přehrada Orlík v obci Podskalí. Kapacita lůžek v objektu 13. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Podskalí na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Krkonoše Chalupa - Borovnice

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Krkonoše v obci Borovnice. Kapacita lůžek v objektu 6. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Borovnice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Třeboňsko Chalupa - Lomnice nad Lužnicí

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Třeboňsko v obci Lomnice nad Lužnicí. Kapacita lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Lomnice nad Lužnicí na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Břeclavsko a Pálava Chalupa - Mutěnice

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Mutěnice. Kapacita lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Mutěnice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Břeclavsko a Pálava Chata - Kurdějov

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Břeclavsko a Pálava v obci Kurdějov. Kapacita lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Kurdějov na webu společnosti DDS TOUR.

>> Kompletní nabídka chat a chalup <<

Dotazy k možnostem dovolené na chatách a chalupách

K článku "Chaty a chalupy pro dovolenou" není zveřejněn žádný dotaz. Vkládejte dotazy, komentáře či objednávky ubytování, nebo nás kontaktujte. Pokud chcete urychlit komunikaci uveďte své tel. číslo.

 
Všechny pložky jsou povinné. Vyplňte a zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 

Související články

Další články z rubriky Spolupráce.

Aktuality

Sleva 10% na pobyty do 10.6.

21.05.20

V termínu 25.5.-10.6.2020 poskytujeme slevu 10% na ubytování.

Více ...

Nově pobyty od 25.5.2020

24.04.20

Na základě úpravy vládního nařízení přijímáme rezervace od termínu 25.5.2020.

Více ...

Fotogalerie

Test

Video

Prohlédněte si Penzion Schwarzenberský seník na videu.

Ubytování Třeboň

Penzion Vratislavský dům

Penzion Vratislavský dům

Dalším penzionem, který v Třeboni provozujeme, je Penzion Vratislavský dům, přímo na náměstí v centru Třeboně.

Více ...

.::.

DDS TOUR s.r.o Facebook Penzion Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň .::. Tel. +420 736 185 263 Email: rezervace@senik-trebon.cz

Umístění: Třeboň, okres Jindřichův Hradec - Jihočeský kraj

PRESTA - Prestižní stavba jižních Čech. Turistická oblast: Třeboň a okolí, Třeboňsko, jižní Čechy - Horní Lužnice, Jindřichohradecko

Obchodní a storno podmínky | Příjímáme poukázky Sodexho flexi pass, Ticket benefits a platby Benefit plus.

Provozovatel - DDS TOUR s.r.o. :: Ochrana osobních údajů

Nabízíme také chaty a chalupy k pronájmu a ubytování v Penzionu Vratislavský dům.