Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň

Penzion Schwarzenberský seník » Spolupráce » Chaty a chalupy pro dovolenou

Chaty a chalupy pro dovolenou

Kromě provozování Penzionu Schwarzenberský seník společnost DDS TOUR s.r.o. také nabízí ubytování na chatách a chalupách pro dovolenou.

V nabídce jsou především týdenní pobyty od soboty do soboty. Kompletní seznam více jak 500 chat k pronájmu najdete na webu chaty-chalupy-dds.cz

>> Rezervovat chaty a chalupy k pronajmutí <<

Prohlédněte si ukázku chat a chalup z naší nabídky

Ubytování Znojemsko Chata - Znojmo - Oblekovice

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Znojemsko v obci Znojmo - Oblekovice. Kapacita lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Znojmo - Oblekovice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chalupa - Pitárné

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Jeseníky v obci Pitárné. Kapacita lůžek v objektu 21. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Pitárné na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Krkonoše Chalupa - Rokytnice nad Jizerou

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Krkonoše v obci Rokytnice nad Jizerou. Kapacita lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Rokytnice nad Jizerou na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Šumava Chalupa - Dolní Dvořiště

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Šumava v obci Dolní Dvořiště. Kapacita lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Dolní Dvořiště na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Broumovsko Chalupa - Chlívce

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Broumovsko v obci Chlívce. Kapacita lůžek v objektu 18. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Chlívce na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Táborsko Chalupa - Dobronice u Bechyně

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Táborsko v obci Dobronice u Bechyně. Kapacita lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Dobronice u Bechyně na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Jeseníky Chalupa - Bělá pod Pradědem - Adolfovice

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Jeseníky v obci Bělá pod Pradědem - Adolfovice. Kapacita lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Bělá pod Pradědem - Adolfovice na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Šumava Chalupa - Hamry na Šumavě

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Šumava v obci Hamry na Šumavě. Kapacita lůžek v objektu 12. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Hamry na Šumavě na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Břeclavsko a Pálava Chalupa - Nové Mlýny

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Nové Mlýny. Kapacita lůžek v objektu 11. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chalupa - Nové Mlýny na webu společnosti DDS TOUR.

Ubytování Vysočina Chata - Mendryka

Pobyty pro Vaší dovolenou nabízí - Chata Vysočina v obci Mendryka. Kapacita lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob v pronajaté chatě.

Fotografie chatyFotografie chaty

Obsazenost, ceník ubytování, fotografie, podrobný popis a možnost on-line rezervace najdete v detailu objektu Chata - Mendryka na webu společnosti DDS TOUR.

>> Kompletní nabídka chat a chalup <<

Dotazy k možnostem dovolené na chatách a chalupách

K článku "Chaty a chalupy pro dovolenou" není zveřejněn žádný dotaz. Vkládejte dotazy, komentáře či objednávky ubytování, nebo nás kontaktujte. Pokud chcete urychlit komunikaci uveďte své tel. číslo.

 
Všechny pložky jsou povinné. Vyplňte a zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 

Související články

Další články z rubriky Spolupráce.

Aktuality

Last minute termíny na léto 2018

4.06.18

Stále se ještě najdou volné termíny pro letní dovolenou či prodloužený víkend v Třeboni v létě 2018.

Více ...

Moje rezervace - novinka pro rok 2018

12.01.18

Spouštíme funkčnost Moje Rezervace, která umožňuje on-line kontrolu obdržení zálohové platby.

Více ...

Fotogalerie

Test

Video

Prohlédněte si Penzion Schwarzenberský seník na videu.

Ubytování Třeboň

Penzion Vratislavský dům

Penzion Vratislavský dům

Dalším penzionem, který v Třeboni provozujeme, je Penzion Vratislavský dům, přímo na náměstí v centru Třeboně.

Více ...

.::.

DDS TOUR s.r.o FacebookPenzion Schwarzenberský seník - Ubytování Třeboň .::. Tel. +420 736 185 263 Email: rezervace@senik-trebon.cz

Umístění: Třeboň, okres Jindřichův Hradec - Jihočeský kraj

PRESTA - Prestižní stavba jižních Čech. Turistická oblast: Třeboň a okolí, Třeboňsko, jižní Čechy - Horní Lužnice

Obchodní a storno podmínky | Příjímáme poukázky Sodexho flexi pass, Ticket benefits a platby Benefit plus.

Provozovatel - DDS TOUR s.r.o. :: Ochrana osobních údajů

Nabízíme také chaty a chalupy k pronájmu a ubytování v Penzionu Vratislavský dům.